Web Analytics

Vëllai i Madh i’a lë bukën në gjysmë Albes dhe e largon nga shtëpia, ky është reagimi i Blerandos

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj njihet si në nga ish banoret e BBVK që ka gatuar mirë dhe goxha shpesh.

E me tu kthyer për 24 orë në shtëpi ajo vendosi tu përgatis pite banorëve.

Por, Vëllai i Madh vendosi që Alba, Blero dhe Mirdoni e Ardi ta lënë shtëpinë ndërsa Albes i mbeti në gjysmë gatimi.

Ishte Blerando ai i cili e përfundoi gatimin e piteve pasi shkoi Alba./InfoKosova/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT