Web Analytics

Vëllezërit Getinjo dhe Mozzik japin lajmin e bukur

Botuar nga: InfoKosova

Një risi e shumëpritur po vjen nga vëllezërit Aliu.

Mozzik po vjen me album si dhe ka përgatitur dy këngë të cilat do t’i sjellë në duet me Getinjo-n.

Lajmin e bëri të ditur reperi Getinjo me anë të një fotografie në “Instastory”.

“Albumi po vjen. Plus 2 kong bashk i kem”, shkroi ai.

Shiko foton:

Të FUNDIT