Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Vesa publikon foto krah dy ish banorëve më të pëlqyer të BBVK

Vesa Vllasaliu është ish banorja e Big Brother Vip Kosova 2.

Ajo është një nga vajzat që shihet në shoqërinë e ish banorëve më shumë se sa të tjerët.

Këtë herë ajo ka publikuar foto krah Ardit dhe Mirdonit që ishin dy nga banorët më të pëlqyer nga publiku.

Që të tre morën komente e pëlqime të shumta nga fansat e tyre./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit