Web Analytics

Videoja që po bën xhiron e rrjetit, ja cfarë i tha Kristi- Luizit për Kiaren

Botuar nga: InfoKosova

Një ’bisedë mes djemsh’ në shtëpinë e Big Brother VIP Albania midis dy finalistëve Luiz dhe Kristi.

Nuk i kemi parë shpesh djemtë të ulen dhe të flasin shtruar pa kunja, pa ofendime dhe pa akuza “në kuadër të lojës” Kristi po këshillonte Luizin për atë që e pret jashtë me Kiarën.

Sikur ta kishte mik ai i foli për mënyrën se si i sheh gjërat dhe këshilloi Luizin të ketë veten prioritet.

“Prioritizo veten,jo dashurinë, se tani duket çdo gjë bukur, Kiara po të pret, do rrini por ajo periudhë nuk do zgjasi gjatë”.

Keto janë disa nga fjalët e Kristit që po i thoshte se duhet ti marrë gjërat me avash,të vendosë veten të parin për të rregulluar jetën e tij jo vetëm Kiarën.

Kjo video eshte bere virale ne rrjetin social TikTok ku publiku e kane pergezuar Kristin per keshillat e bukura qe i ka dhene Luizit. Shiko videon:

Të FUNDIT