Web Analytics

Violete Kukaj shkëlqen me stilin e ri

Violete Kukaj iu përshëndet me këtë fotografi plot stil.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore njihet për fizikun e saj në formë të mirë.

Violete Kukaj, krahas moshës së saj është pasionante e palestrës, me ç’rast ka rutinë ushtrime të ndryshme me të cilat edhe ka rezultat.

Kjo dallohet lehtë, në fotografinë e fundit që ka postuar në storien e saj në Instagram, ku ka theksuar tiparet trupore e veshur me xhinse, një bluzë me ngjyrë të zezë dhe çizme.

Me këtë imazh, këngëtarja ka përshendetur ndjekësit e saj.

Shiko foton:

Nga rubrika