Web Analytics

Vjen zarfi i zi, ky banor eliminohet përfundimisht nga BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Sonte në televotim kokë më kokë janë Ledjona dhe Silvi.

Njëri nga ta do të eliminohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Banori i cili u largua nga shtëpia është Silvi.

Shiko foton:

Të FUNDIT