Web Analytics

Këta janë 13 anëtarët e familjes së Shyhrete Behlulit

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Shyhrete Behluli është bashkëshorte, nënë, vjehërr e gjyshe e lumtur,

Këtë gjë e ka pohuar disa herë vetë këngëtarja e njohur e muzikës popullore, duke potencuar se është e pëmbushur.

Në këtë foto, këngëtarja shihet mes personave të saj më të dashur, të gjithë të mbledhur në një vend.

Me të shoqin, vajza, djem, nuse, dhëndërrr, nipa e mbesa, gjithsejt 13 dhe të gjithë me buzëqeshje në fytyrë./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT