Web Analytics

Xhensila reagon pas lajmeve të shtatzënisë

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj prej kohësh diskutohet se është në pritje të ëmbël.

Sot burime pranë Bordo konfirmuan dhe gjininë e bebes së këngëtares.

U tha se familja Kallaku do të zgjerohet me një djalë.

Megjithatë pak më parë Xhensila ka reaguar me një postim në rrjete sociale.

Këngëtarja pozon nga palestra me barkun e sheshtë.

Pyetja është kush po luan me kë?

Koha do ta tregojë më së miri çfarë po fshihet pas kësaj zhurme mediatike.

Gjuthashtu me një status në instastory Xhensila ka thumbuar portalet në lidhje me lajmin e shtatezanise: “ok….më duket se filluan prap..”

Shiko foton:

Të FUNDIT