Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Xhuli dhe Blero shfaqen bashkë nga Zvicra, çfarë i lidh bashkë ish banorët e BBVK?

Blero eshte nje nga kengetaret me te perfolur per momentin.

Se fundmi ai ka publikuar nje foto bashke me ish banoren e BBVK, Juliana Nura.

Kjo menjehere shtoi dyshimet per ndonje bashkepunim mes tyre.

Nuk dihet ende se cfare i lidhi Bleron me Julianen.

Shiko foton:

Të fundit