Web Analytics

Xhuli në pushime luksoze, zbulohet se nga kush po shoqërohet

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur Xhuliana Nura pas një periudhe të angazhuar me projekte të shumta ajo ka marrë rrugë drejt Çikagos.

Ajo tregoi se pas disa orësh në aeroplan ka mbërri në vendin ku e dashuron dhe ndjehet mirë.

Modelja drejt këtij rrugëtimi nuk është vetëm atje është shoqja e saj e cila po e shoqëron.

Xhuli ka ndarë disa momente nga ky udhëtim aq i veçantë për të./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT