Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Ylli çmendet pas Elvanës dhe harron që është në koncert, video bëhet virale

Ata jane nder kengetaret me te njohur ne vend.

Elvana Gjata prej ditësh është përtej oqeanit me një tur koncertesh, jo vetëm por edhe me të tjerë emra të njohur.

Në një nga koncertet, Elvana ka qenë me Ylli Limanin dhe një moment nga performanca është bërë viral.

Në videon që është bërë virale Ylli i afrohet goxha shumë Elvanës teksa fansat kanë brohoritur e janë ekzaltuar nga kjo afërsi.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu