Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Zaimina, duke pozuar krah bashkëshortit të saj, tregon linjat e trupit në fotografitë e pushimeve

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, ka qëndruar larg skenës muzikore për një kohë të gjatë, por vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Nëpërmjet Instagramit, ajo ndan me ndjekësit e saj fotografi të pushimeve verore.

Një nga fotografitë tregon linjat e saj të tonifikuara të trupit në një bikini me dizajn leopardi.

Zaimina vazhdon të shfaqet në formë të shkëlqyeshme.

Ndërkaq, në një imazh tjetër, ajo prezanton partnerin e saj, Klodian Asllani, me të cilin ka dy fëmijë.

Megjithëse Zaimina ishte më herët aktive në muzikë dhe publikonte projekte muzikore, tani ajo është më përqendruar në familjen e saj.

Shiko Fotot:

Të fundit