Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Zbulohet dhurata e madhe që do të marrë Luiz Ejlli nga fansi i tij

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Një video po qarkullon në rrjet për banorin më të përfolur Luiz Ejllin, një video ku duket se këngëtari pas mbarimit të “BBVA” e pret një surprizë shumë e bukur nga fansi i tij.

Bëhet fjalë për një makinë BMV. Por, gjithsesi duhet të presim dhe pak ditë të shohim si do të ecin gjërat.

Shiko videon:

Nga rubrika