Web Analytics

Zbulohet e kujt është makina luksoze me të cilen u pa Luizi sot?

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë Luizi Ejlli fitoi cmimin e madh prej 100 mijë euro duke u shpallur fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania.

Duke qenë shumë i pëlqyer nga publiku për lojën që ka bërë ai është përcjell mbrëmë vazhdimisht nga siurimi i Top Chanel.

Por, sot ai ka dal qysh me mëngjes dhe ka shkuar në qytetin e tij të lindjes në Shkodër për të takuar miqtë e familjarët.

Ai është parë me një veturë të bukur e që sipas komenteve të fansave në TikTok ajo veturë është e tezes së Kiares.

Ndryshe, gjatë qëndrimim në Big Brother Vip Albania Luizi ka treguar se ka veturë Golf 5./InfoKosova/ Shiko foton:

Të FUNDIT