Web Analytics

Zbulohet gjesti i veçantë që ka bërë Luiz Ejlli ndaj nënës së Kiarës

I ftuar para ca ditësh tek emisioni i Donaldit dhe Romeos, Luiz Ejlli tregoi se jeton tek shtëpija e Kiarës momentalisht.

Një video që u bë virale tregon se këngëtari të mos zgjojë nënën e Kiarës, nënë Letën i vesh këpucët në makinë që mos t’a zgjoi nga gjumi.

Moderatorja bukuroshe Kiara Tito dhe këngëtari më i famshëm i momentit në shqiptar, Luiz Ejlli, po shijon dashurinë e tyre pas përfundit të Big Brother Vip Albania 2, ku Luizi u shpall fitues i këtij edicioni.

Ata nuk i ndahen njeri-tjetrit qe nga 6 maji.

Shiko videon:

@nick.name.ego

#luizejlli #meluizin #donaldveshaj #melerteflas #topchannel #kiaratito #kiaratito #fupシ #donaldveshaj #topchannel

♬ original sound – Nickname

Nga rubrika