Web Analytics

Zbulohet gjinia e bebit të Liesës, shoqes së Kiarës

Moderatorja Liesa Haxhiasllani pak kohë më parë njoftoi se është në pritje të ëmbël dhe se do të bëhet nënë për herë të parë.

Një koment i mikes së saj të ngushtë, Kiara Titos ngriti dyshimet se gjinia e bebushit të ardhshëm të Liesës ishte zbuluar mirëpo kjo e fundit zgjodhi që të mos e ndante me publikun.

Lajmin e ka bërë me dije vetë ajo nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it!

Lunushi do të bëhet me një shoqe gjithashtu.

Shiko foton:

Nga rubrika