Web Analytics

Zbulohet informacioni për jetën e Azemit dhe familjes që e kishte mbajtur të fshehur sa ishte në BBVK!

Botuar nga: InfoKosova

Azem Gagica është ish banori i Big Brother Vip Kosova dhe ishte një nga banorët më të komentuar.

Ai u komentua më shumë për pëlqimin që kishte shprehur për ish banoren tjeter Alben por që ajo nuk kishte shprehur të njëjtën gjë për të.

Azemi ka treguar shumë gjrëra për veten brenda shtëpisë së BBVK por disa fgjëra i ka mbajtur për vete.

Dje ai ka publikuar disa foto ku tregon se ai ka një zyrë humanitarë ne Kamenicë e cila është në emrin e Azmit.

‘Falënderimi i takon gjyshit tim që trashëgoj tek tim at dhe mua vleën e humanizmit. Lus Zotin që cdo veper e mirë e tij të shpërblehet në botën tjetër. Dhe ne shpresojmë që ai të jetë krenar me ne’ ka shkruar Azemi krahas fotos me emrin e fondacionit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT