Web Analytics

Zbulohet mesazhi i “koduar” që Efi i tha Deas në prapaskenë

Botuar nga: InfoKosova

Pas daljes së vajzave nga shtëpia e Big Brother Vip, Dea gjatë gjatë një interviste u shpreh se i vjen pak inat, ndërsa Efi nga ana tjetër tha se nuk e ka aspak problem.

Teksa Dea shtoi ‘se do ishte bukur dy goca në finale’, Efi ia pret: “Prit se do i marrësh vesh gjërat”.

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: Si ndiheni që Shqipëria edhe njëherë dështoi në dërgimin, në pikën më finale të dy vajzave kaq të forta sa ju?.

Dea: Na vjen pak inat me thënë të drejtën, që të paktën të ishte një djalë një vajzë aty.

Efi: Unë me thënë të drejtën nuk po e kam problem fare. Çfarë të mira e desha e mora nga ky Big Brother, nuk ka problem. Fitoftë më i miri dhe dihet kush është, Luiz Ejlli.

Dea: Të ishte dy goca do ishte më mirë.

Efi: Prit se do i marrësh vesh mbrapa gjërat.

Të FUNDIT