Web Analytics

Zbulohet sekreti i Luizit se si arrinte t’i kuptonte nominimet e banorëve

Në emisionin “Pardon My French” miku i Luizit dhe ish banori i edicionit të kaluar të Big Brother Vip Albania, Meridian Ramçaj, ka treguar një sekret të Luizit dhe gjithçka kishte lidhje me nominimet.

Pra si arrinte Luizi të zbulonte se kush kishte nominuar kë gjatë mbrëmjes së spektaklit.

“Dëgjo, t’ju them një sekret.

 Të gjithë diskutonin kur mbaronte ‘Prime’ për nominimet dhe Luizi thoshte që Ronaldo ka nominuar këtë apo atë.

E ka kuptuar njeri se si arrinte ta gjente Luizi këtë pa e diskutuar me asnjë?

Luizi ishte i frikshëm sepse në momentin vinte banori pra që ishte bërë nominimi kur hynte tek dhoma e rrëfimit ai shikonte fokusin e kamerës ku rrotullonte kamera dhe tek kush banor u fokusonte ‘zoom’-i”, ka thënë Meridiani.

Nga rubrika