Web Analytics

Zbulohet surpriza e papritur që Vëllai i Madh ka përgatitur për Julin sonte!

Botuar nga: InfoKosova

Siç duket “Prime” i sotëm do të jetë i mbushur plot surpriza dhe emocione për një prej banorëve të shtëpisë së “BBV3”.

Bëhet fjalë për Julin, i cili pas 115 ditësh do të takojë vajzën e tij, ku kjo e fundit sot feston ditën e lindjes së saj.

Pas ardhjes së gruas së tij në ambientet e shtëpisë, ardhja e vajzës do të jetë një tjetër moment i veçantë për banorin.

Rikujtojmë që Juli është një prej banorove të cilët kanë shkuar në nominim për sot.

Shiko foton:

Screenshot

Të FUNDIT