Web Analytics

Tag: Julian Deda

Juli ndan lajmin me publikun, ja ku do e shohim së shpejti

Aktori i humorit, Julian Deda, ka ndarë lajmet e reja me ndjekësit e tij pas përfundimit të spektaklit "Big...

Nuk mundi ta fitoj BBVA3, Jul Deda tregon gabimin që ka bërë

Julian Deda ishte këtë të enjte në “Ftesë në 5” ku ka folur lidhur me eksperiencën e tij në...

Juli shpërkthen kundër prokduksionit të BBVA, bën deklaratën e papritur

Julian Deda është përplasur me Egla Cenon në ‘post Big Brother’, duke pretenduar se fitoren ajo e mori nga...

Debat mes banorëve, Juli lë ‘lojën’ në gjysmë dhe largohet

Një zarf i bardhë ka mbërritur ditën e sotme në shtëpinë e spektaklit televiziv “BBVA3”, ku shkruhej se finalistët...

Zbulohet surpriza e papritur që Vëllai i Madh ka përgatitur për Julin sonte!

Siç duket “Prime” i sotëm do të jetë i mbushur plot surpriza dhe emocione për një prej banorëve të...

Erjola xheloze ndaj Julit, habit me deklaratën

Po i afrohen fundit të ditëve dhe banorët sa vijnë e bëhen më skeptikë për njëri-tjetrin dhe për lojën...

Çfarë ndodhi me Julin, shpërthen në lot

Aktori Julian Deda ka marrë një mesazh prekës nga i biri pasditen e  djeshme në ‘Big Love’, i cili...

Romeo dhe Juli i dërgojnë automatikisht këta katër banorë në nominim

Romeo u zgjodh lider i shtëpisë dhe bashkë me të edhe Juli duke qenë se uishin çift në lojën...

Vëllai i Julit dhe ish shoku i Luizit i reagon ashpër Meritonit të Big Brother Vip Albania

Julian Deda dhe Meriton Mjekiqi kanë patur përplasje të vazhdueshme në shtëpinë e Big Brother VIP, teksa një debat...

Në kontradiktë me veten? Ky banor e kishte quajtur Big Brother-in emision të dëmshëm dhe pa sens

Aktori i njohur, Jul Deda, ka qenë njëri nga 18 banorët e Big Brother VIP Albania 3. Me sensin e...

Si e la PD-ja Luizin të ikë nga partia? Aktori e thumbon keq këngëtarin

Përfshirja e Luiz Ejllit në politikë, duke ndërruar edhe partinë politike për të cilën bënte tifo vetëm pak muaj...