Web Analytics

Vëllai i Julit dhe ish shoku i Luizit i reagon ashpër Meritonit të Big Brother Vip Albania

Botuar nga: InfoKosova

Julian Deda dhe Meriton Mjekiqi kanë patur përplasje të vazhdueshme në shtëpinë e Big Brother VIP, teksa një debat me tone të larta mes tyre u regjistrua dhe gjatë spektaklit të djeshëm.

Meritoni i tha Julit që po bën një lojë fallco dhe po kopjon lojën e Luizit.

Meritoni: Juli e sheh veten si superior. Juli injoron të tjerët, bën një lojë të kopjuar, ti je një kopje e Luizit.

Pas kësaj deklarate nga ana e Meritonit, ka ardhur një reagim nga Mario Deda, vëllai i Julit, i cili ironizon Meritonin, duke e quajtur “Beberoni”.

“Ky beberoni mirë që nuk njeh Julin jashtë… po ky nuk paska parë as “BBV”, shkruan Mario Deda në një postim në InstaStory.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT