Web Analytics

Zhaklina e sulmon prapë Kiaren, ajo lë studion duke qarë (Video)

Në edicionin e dytë të Big Brother Vip Albania kanë qenë shumë të komentuar edhe opinionistët Zhaklina Lekatara dhe Arbër Hajdari.

Sidomos Zhaklina e cila ka dhënë komente që për disa prej banorëve por edhe për publikun kanë qenë të tepërta.

Ajo disa javë më parë ka pasur një debat të fortë me Kiaren ku e kritikoi ashpësh por kjo ka ndodhur edhe dje.

Gjatë xhirimeve të programit Post Big Brother Zhaklina i ka thënë Kiares se është përfituese dhe Luizin e ka marrë vetëm për famë.

Fjalët e saj e kanë prekur shumë Kiaren e cila ka shpërthyer në lot e për këtë është dashur një orë e gjysmë pauzë për tu rikthyer në xhirimet e emisionit.

Por, jo vetëm Kiaren, Zhaku është përplasur edhe me Luizin ku ka thënë se është mashtrues dhe publiku është i tillë që e ka votuar atë e jo Kristin.

Këto i ka treguar në një live video Eltoni që është edhe fans i Luizit./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika