Web Analytics

Zhaklina shihet në momente intime me mashkullin që e shoqëroi në Serbi (VIDEO)

Këto ditë Zhaklina, morri gjithë vëmendjen e publikut me udhëtimin e saj në Serbi dhe postimet që ajo i publikoi.

Me sa duket Zhaku po shoqërohet në këtë udhëtim me të dashurin e saj, ku publikohen edhe disa momente mjaftë intime të çiftit.

Nuk dihet se kush është mashkulli në krahët e Zhakut, po shumë ndjekës aluduan se ai është serb pasi që ajo shprehet e sigurt në vendin e tyre.

Mos ndoshta kjo është arsyeja që Zhaku është kaç kundër shqiptarëve dhe kosovarëve kohët e fundit?!./kosovarja/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Nga rubrika