Web Analytics

Zoja i kthen të pasmet kameres dhe habit me përshkrimin: Një ëmbëlsirë shkon pas iftarit

Botuar nga: InfoKosova

Zoja Nushi është blogerja e njohur e cila u bë e njohur nga rrjeti social TikTok.

Ajo tashmë është aktive edhe me intervista me qytetarët duke shkuar në qytete të ndryshme.

Por, sigurisht aktive është edhe në rrjete sociale duke sjellur shpesh foto nga përditshmëria.

Së fundmi ka publikuar dy foto ku vë në pah format trupore derisa shkroi: Një ëmbëlsir shkon mas iftarit./InfoKosova/

Shiko fotot:

Të FUNDIT