Web Analytics

A do e xhelozoj burri? Ryva vesh fustan kaq të shkurtër

Botuar nga: InfoKosova

Ryva Kajtazi është komentuar shumë herë për paraqitjen e saj të kuruar deri në detajin e fundit.

Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram, e veshur me një fustan elegant dhe e grimuar tejet bukur.

Menjëherë pas postimit këngëtarja morri me mijëra klikime dhe komente pozitive nga më të afërmit.

Ryva po shkëndit e rregulluar si nuse./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT