Web Analytics

A do ta prezantojë BBVA këtë edicion? Arbana i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur me këtë format, edhe pse tani largimi i saj nga Top Media është përfundimtar dhe drejtimin e BBV e ka marrë Ledion Liço.

Ndjekësi e parashtron se e di që Arbana nuk do i përgjigjet, por sërish e bën pyetjen.

Kjo e fundit shprehet se me rëndësi është që (ndjekësi) të mos heqë dorë.

Shiko foton:

Nga rubrika