Web Analytics

A do të arrestohet Kiara? Tea plas “bombën” e radhës: E kam denoncuar

Botuar nga: InfoKosova

Pas deklaratës që bërë te emisioni “Më lër të falas” që Kiara dhe burri i tezes së saj e kishin kërcënuar me jetë Tea Trifoni ka thënë se preferon që këtë punë t’ja lërë policisë.

Sakaq po në “Më ler të flas” Kiara i përgënjeshtroi këto akuza duke i cilësuar të pavërteta dhe që bëhen vetëm për vëmendje.

Ndërkohë që Tea ka thënë se dëshmitare ka qenë Zhaklin Lekatari, ndonse duket se Zhaklina e ka aprovuar këtë duke treguar se është e vërtetë kërcënimi që i është bërë Teas.

Tea eshte pyetur edhe njehere per kete gje pasi Kiara ka mohuar kercenimet andaj Tea ka thene se eshte me mire ta le ne duart e policise qe nenkupton se e ka denoncuar.

Të FUNDIT