Web Analytics
Ballina Etiketimet Tea Trifoni

Etiketim: Tea Trifoni

Tea harron Beartin, shfaqet krah një djaloshi misterioz

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi, kohën e fundit janë emrat më të lakuar në media rozë. Që nga ndarja e tyre, vazhdimisht kanë hedhur kunja...

Tea ka ende gjëra për t’i thënë Beartit, i drejtohet me...

Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje...

Të gjithë kundër saj! Andi kërkon 30 mijë përcjellës për të...

Tea dhe Bearti vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar kohëve të fundit, shkak kjo ndarja e tyre. Deklaratat për njëri-tjetrin nuk kanë të ndalur...

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi thyen heshtjen dhe ka një paralajmërim

Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast tregoi edhe...

Pasi Bearti sqaroi gjithçka, vjen reagimi i menjëhershëm i Teas

Pas reagimit të Beart Rexhepit për ndarjen nga Tea Trifoni, kjo e fundit iu kundërpërgjigj menjëherë me anë të disa video-storieve në rrjetin social...

“Ti e din çfarë gabime i ke bërë”, Bearti del me...

Dje u diskutua shumë dalja e Tea Trifonit në Përputhen ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin. Por arsyet e Teas, sipas Beartit thotë...

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se...

Tea rrëfen arsyen e ndarjes nga Bearti: Festa në Stamboll u...

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe...

Tea në rrëfimin ekskluziv: Edhe Andi kishte të dashur sa ishim...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” , Tea Trifoni nga emisioni i dashurisë kohë më parë ka dal si çift me Andi Shehun, e që pas daljes,...

Ja çfarë i bën e motra Teas, ndërsa ajo nuk është...

Maria Trifoni motra e Teas ish-konkurrentes në emisionin Përputhen, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Shpesh sjell foto e video se si e kalojnë kohën...

LAJMET MË TË LEXUARA