Web Analytics

Ky është burri i tezes së Kiaras që thuhet se kërcenoi Tean dhe Zhakun

Botuar nga: InfoKosova

Pak ditë më parë, Tea Trifoni ka lëshuar akuza të forta sot kundrejt Kiara Titos.

Ajo tha në “Më lër të flas” se Kiara e ka kërcënuar me jetë bashkë me burrin e tezes, i cili sipas saj punon në Ministri.

Ndërkohë që Tea ka thënë se dëshmitare ka qenë Zhaklin Lekatari, ndonse duket se Zhaklina e ka aprovuar këtë duke treguar se është e vërtetë kërcënimi që i është bërë Teas.

Në një faqe Instagrami # që kanë shkruajtur për këtë kërcënim, Zhaklina ka komentuar: True! (E vërtetë)

Ndërkohë, burrin e tezes së Kiarës na e prezanton kryetari i bashkisë, në foton mëposhtë.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT