Web Analytics

A e keni ditur pse gjyqtari kryesor i “Britain’s Got Talent” mban syze me ngjyrë të kuqe gjatë xhirimeve?

Botuar nga: InfoKosova

Simon Cowell, gjyqtari kryesor i njohur i “Britain’s Got Talent”, ka zbuluar misterin pas pse shpesh paraqitej me syze të kuqe gjatë xhirimeve të emisionit të tij të preferuar.

Duke filluar me rikthimin e “Britain’s Got Talent” në ekranet e ITV-së, Cowell shkëlqeu përsëri në rolin e tij si gjyqtar, por kësaj radhe bëri edhe një ndryshim në stilit të tij të konsiderueshëm.

Më herët, në një postim në Instagram në shkurt, i famshmi producent muzikor, 64-vjeçar, ndau arsyen pse preferonte të mbante syze të kuqe gjatë xhirimeve.

Ai sqaroi për fansat e tij të shqetësuar se ky ishte një vendim për shëndetin e tij.

Në pamjet ku ai shfaqej me syze të kuqe në panelin e gjykimit, ai shkroi: “Sapo mora vesh sipas internetit, kam një ‘sëmundje misterioze'” raportoi Dailymail.

Ai kishte përjetuar dy kriza të rënda të migrenës pas ditëve të gjata në dritat e xhirimeve të emisionit.

Duke lënë që fansat të ndihen më të qetë, ai e shtjellon: “Për të gjithë ata që janë të shqetësuar, kam humbur dy audicione në fund të një dite, dy javë më parë, sepse kam migrenë pas ditëve të gjata në dritat e xhirimeve”.

Me një përfundim të ngrohtë, ai shtoi: “Javën tjetër do të xhirojmë BGT në Mançester – mezi pres t’ju shoh atëherë. PS. Ja pse i mbaj këto syze”.

Kjo rrëfim është një shfaqje e sinqertë e Simon Cowell që shpjegon arsyet e tij për të mbajtur syze të kuqe dhe përballuar sfidat e shëndetit gjatë xhirimeve të emisionit të tij të përditshëm.

Të FUNDIT