Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

A e keni ditur sa vite diferencë në moshë kanë Armonda dhe Flamuri?

Armonda dhe Flamuri vazhdojnë të jenë një nga ciftet më të përfolura në rrjete sociale.

Armonda ka marrë vëmendje më shumë së fundmi duke humbur peshë drastike.

Së fundmi ajo mori një pyetje nga ndjekësit ku e pyetën se sa vite diferencë ka ajo dhe Flamuri.

Armonda nuk nguroi të tregoj se kanë vetëm tre vite diferencë pasi Flamuri është 29 vjec ndërsa Armonda 26 vjec./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit