Web Analytics

A e keni vërejtur këtë veprim që bëri mbrëmë Jonida në finalen e Big Brother Vip Kosova?

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë është mbajtur finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova.

Lumbardh Salihu u shpall fitues i këtij edicioni duke rrëmbyer cmimin e madh.

E duke qenë se ishte finalja edhe moderatorët Jonida dhe Alaudini dukeshin si mos më mirë.

Madje Jonida në fillim upa me një fustan të zi ndërsa më vone e ndërroi veshjen ku u pa me një palë komplete që i shkonin shumë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT