Web Analytics

A është ftohur marrëdhënia me Kiarën, tregon vet Luizi

Fituesi i spektaklit “Big Brother Albania Vip”, Luiz Ejlli foli rreth jetës së tij pas daljes nga ky spektakël.

Luizi foli për jetën e tij profesionale raportin me miqtë e tij dhe Kiarën bashkëshorten e saj.

Këngëtari ndër tjerash tha se nuk i lexon aspak lajmet ku thuhet se marrëdhënia e tyre është ftohur.

“Për atë zot se lexoj hic, pram ishim bashkë dhe hera e parë që e hapa Instagram live dhe njerëzit e panë aty”, tha ai.

Më tej ai tha se tani pas daljes nga “BBVA”, ai tha se ka nevojë të rrijë vetëm me Kiarën dhe me njerëzit që ai do. /InLajmi/

Nga rubrika