Web Analytics

A ishte kjo arsyeja e ndarjes së Getit nga Vivi?

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, pothuajse çdoherë ka marrë vëmendje me stilin e saj të thonjëve.

Vivi, me sa duket i ka në qejf t’i mbaj tejet të gjatë, gjë të cilën nuk është se e kemi parë te figurat tona publike, vetëm në raste kur rregullohen për klipe, shkruan “Kosovarja”.

Ndërsa, Vivi këtë gjë e bën edhe në jetën e përditshme, teksa sot i ka rregulluar, me ç’rast sërish i ka plotësuar dëshirën vetes së saj t’i ketë të gjatë.

Mendoni se kjo mund të jetë arsyeja e ndarjes mes saj dhe Getit?/Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT