Web Analytics

Adelina e uron të motrën për ditëlindje me foto super provokuese

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri në daljet televizive gjithmonë ka theksuar se sa është e lidhur me familjen e saj, e sidomos më motrën Dianën.

Andaj në ketë ditë të veçante për të nuk kishte si të mungonte urimi nga këngëtarja.

“Gëzuar ditëlindjen motra ime, të dua shumë, edhe 100” ka shkruar Adelina.

Kujtojmë se këngëtarja dhe motra e saj përngjajnë shumë ani pse kanë disa vite diferencë në mes vete./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT