Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Afrona Dika është martuar me partnerin e ri?

Afrona Dika ka ndarë me publikun një foto ku shihet duke punuar me partnerin e saj.

Mirëpo, ajo shkruan se ndodhet me bashkëshortin, duke iu referuar me termin anglisht “hubby”.

Nuk dihet nëse dyshja janë martuar me të vërtetë, apo Afrona e përdor si term për partnerin, e saj, James.

Kujtojmë se Afrona është ish-bashkëshortja e Bleros.

Dyshja u martuan në shtator të 2019-ës, në një ceremoni madhështore në Lezhë.

Mirëpo edhe pas martesës ata vijuan të jetonin të ndarë, Blero në Kosovë dhe Afrona në Zvicër, verën e vitit të kaluar ata i dhanë fund martesës. Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu