Web Analytics

Albina Kelmendi bën deklaratën e papritur për Labin, para të gjithëve

Labinot Gashi pak ditë me parë ka njoftuar ndjekësit se është larguar nga KTV, andaj me këtë veprim të moderatorit kanë reaguar edhe shumë artistë të skenës së muzikës.

Njëra ndër ato është edhe Albina ku shprehet “Labi i të gjithë shqiptareve, faleminderit për të dielat e bukura qe i ke dhuruar publikut dhe mbështetjen që u ke dhenë të gjithëve, të presim me projekte të reja”.

Kujtojmë se në fillimet e karrierës të Albinës moderatori ka përkrahur atë, kështu ka treguar edhe këngëtarja qe në një formë Labi ka qenë dritare e mirë për të promovuar këngët e saj.

Gjithashtu Labi ka treguar që do të rikthehet shumë shpejtë me projekte të ndryshme./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika