Web Analytics

Alvisa e Përputhen ndryshon komplet dukjen, mezi njihet

Alvisa Qarri u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen.

Kanë kaluar tashmë disa vite nga ajo kohë dhe Alvisa vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale por jo edhe programe televizive.

Së fundmi ajo mori vëmendjen e ndjekësve me ndryshimin në dukje.

Ajo i ka bërë flokët e zeza pasi deri tani ishte bionde, dhe po duket komplet ndryshe./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika