Web Analytics

Aq shumë qenka shëndoshur Zanfina Ismaili sa mezi njihet

Botuar nga: InfoKosova

Zanfina Ismaili tashmë nuk është aktive në muzikë.

Mirëpo ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta, nga jeta e saj private.

Me fotografinë e fundit ajo i ka befasuar të gjithë me dukjen.

Po duket më e shëndoshë se asnjëherë më parë dhe shume e bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT