Web Analytics

Etiketim: Zanfina Ismaili

Voton Zanfina Ismaili: Në Prishtinë kurgjo nuk është në rregull, s’ka...

Edhe këngëtarja Zanfina Ismaili, ka shfrytëzuar të drejtën e saj për të votuar në zgjedhjet e sotme. Ismaili për T7 ka thënë se kjo është...

Zanfina Ismaili me poza të nxehta para pasqyres

Zanfina Ismaili është njëra ndër këngëtaret që është dëgjuar mjaft shumë por edhe është pëlqyer nga publiku shqiptar. Viteve të fundit ajo ka qëndruar më...

Zanfina shfaqet e zjarrt me foto nga vetura

Zanfina Ismaili postoi një fotografi nga vetura. Ajo shfaqet me një pozë të nxehtë, shkruan InfoKosova. Veshur me fustan të ngushtë ajo ka theksuar format trupore. Zanfina...

Zanfina bëhet nervoz: S’ka që i rehaton…

Zanfina Ismajli nuk po mund të rehatohet me flokët. Ajo postoi një video duke u munduar ti rregulloj flokët derisa shkroi: ''Ska që i rehaton'' dhe...

Zanfina shfaqet e ‘zjarrt’ me bluzën ku ekspozon barkun

Zanfina Ismajli u bë e njohur si këngëtare. Këngët e saj janë dëgjuar shumë ndër vite, mirëpo pavarsisht kësaj ajo ka vendosur që të shkëputet...

Nervozohet macja e Zanfina Ismailit: Hiqmani shallin

A e keni ditur që këngëtarja Zanfina Ismaili është adhuruese e madhe e kafshëve? Ajo, ndër vite ka mbajtur qen e mace në shtëpi dhe...

Zanfina Ismaili nuk njifet në pamjen e fundit

Këngëtarja e njohur kosovare, Zanfina Ismaili, ka kohë që nuk ka sjellur projekte muzikore por është mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundi, ajo ka...

Ema dhe Zanfina Ismaili rregullohen në mënyrën më të bukur

Ema Ismajli posoti një video bashkë me motrën Zanfinën. Të dyja shihen të rregulluara deri në detajin e fundit, shkruan InfoKosova. Nga ambienti duket se janë...

Zanfina Ismaili tregon linjat trupore para pasqyrës

Zanfina nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar. Ani pse është distancuar nga skena muzikore ajo vazhdon të pëlqehet nga fansat besnik të saj,...

Zanfina Ismaili ‘tranon’ rrjetin, pozon me këmbë hapur

Zanfina Ismaili u bë e njohur si këngëtare. Mirëpo ajo tani e ka lënë muzikën derisa ka thënë që kurrë më nuk do ti kthehet,...

LAJMET MË TË LEXUARA