Web Analytics

Me gjoksin e formësuar e belin e hollë, Zanfina ‘ndez’ rrjetin

Zanfina Ismajli është mjaftë aktive në rrjete sociale për dallim nga muzika.

Ajo postoj disa foto me të cilat duket në top formë në kostumin e zi.

Menjëherë pas postimit Zanfina morri me mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

E veshur bukur dhe plot stil dhe e grimuar si nuse, Zanfina trondit rrjetin./Kosovarja/

Shiko fotot:

Nga rubrika