Web Analytics

Zanfina Ismaili e ka tepruar me operacionet në fytyrë, mezi njihet në paraqitjen e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Zanfina Ismaili tashmë nuk është aktive në muzikë dhe ka kohe qe e ka lene kengen.

Mirëpo ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Me fotografinë e fundit ajo i ka befasuar të gjithë.

Asaj i janë vënë në pah shumë operacionet plastike, sa që nuk po njihet më./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT