Web Analytics

Një teze e kujdeshme si Zanfina, shihni çfarë bën për djalin e Adelines

Botuar nga: InfoKosova

Zanifina Ismaili, ka ndarë disa momente të lumtura me Oliksin, djalin e Adelinës.

Ajo edhe njëherë e dëshmoi se është në teze shumë e dashur dhe që i plotëson çdo dëshirë nipit.

Edhe Adelina ndau fotografin e tyre duke shkruar “Dashuritë e mia”.

Duket se të tre kaluan një vikend së bashku./Kosvarja/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT