Web Analytics

Arbana acarohet keq, shkaku i Big-ut prish punët me ish-banoren

‘Big Brother Vip Albania’ u ndoq me vëmendje të madhe.

Sezoni i dytë u shoqërua me polemika të mëdha nga ana e publikut.

Por, anash nuk kanë mbetur aq thumbimet e ish-konkurrentëve të sezonit të kaluar.

Derisa Monika nuk u pajtua edhe aq me ceremoninë e dasmës së Luizit dhe Kiarës, dikush tjetër i prishi punët me prezantuesen Osmani.

Për të kuptuar më shumë në lidhje me këtë ngjarje, ndiqni insertin e plotë në linkun e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom/

Nga rubrika