Web Analytics

Arbana dhe Eduarti na zbuluan disa nga “sekretet” më të çmendura të BBVIP

Botuar nga: InfoKosova

Ndonëse ka mbaruar formati më i ndjekur në Shqipëri vazhdon të përflitet.

Së fundmi ka qenë moderatorja e këtij programi Arbana Osmani e cila ka sjell disa nga prapaskenat e pa postuara ndonjëherë.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar disa foto ku shihet Eduard Grishaj, Arbër Hajdari dhe disa pjesëtare të stafit të cilët të lodhur flenë nëpër divane.

Ky edicion ka kaluar çdo pritshmëri me shikueshmëri dhe kjo sigurisht ka dashur një punë mjaftë të palodhur nga ana e satfit.

Shiko fotot:

Të FUNDIT