Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Tag: Eduart Grishaj

Fotoja e fshehur e dasmës: Arbana dhe Eduarti e publikojnë për herë të parë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj shënuan bashkë dashurinë e tyre në një martesë disa muaj më parë. Megjithëse ka...

Si rrallë herë, Arbana sjell foto në momente intime me Eduartin

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kohë pas kohe ndajnë momente romantike me ndjekësit. Pak orë më parë...

Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Burime për Vip...

Arbana dhe Eduarti na zbuluan disa nga “sekretet” më të çmendura të BBVIP

Ndonëse ka mbaruar formati më i ndjekur në Shqipëri vazhdon të përflitet. Së fundmi ka qenë moderatorja e këtij...

“Ti je Benet Beci im”, Tan Brahimi dhe Eduart Grishaj ironizojnë Luizin

Disa ditë më parë, Luiz Ejlli në një rrëfim të ndjerë për jetën e tij, deklaroi se Benet Beci...

Burri i Arbanes, Eduarti po e imiton Luizin, detaji që ra në sy

Luizi, ishte fenomeni i këtij “Big Brother”, këtë nuk hezitoi ta thotë edhe regjisori Eduart Grishaj. Eduart Grishaj eshte regjisori...

Arbana dhe Eduarti sot festojnë ditëlindjen, ja sa vite diferencë kanë çifti

Çifti i mirënjohur, Arbana dhe Eduarti sot festojnë ditëlindjen. Dyshja janë një nga çiftet më të dashura të publikut teksa...