Web Analytics

Si rrallë herë, Arbana sjell foto në momente intime me Eduartin

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kohë pas kohe ndajnë momente romantike me ndjekësit.

Pak orë më parë Arbana ka publikuar disa foto mjaftë të veçanta, ku shihet e lumtur në krahët e bashkëshortit.

Ajo ishte shprehur “Dje, sot dhe nesër” duke e vendosur dhe një zemër të kuqe.

Kujtojmë se çifti kanë në jetë dy fëmijë Diellin dhe Zoin, ku po e shijojnë rritjen e tyre./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT