Web Analytics

Burri i Arbanes, Eduarti po e imiton Luizin, detaji që ra në sy

Luizi, ishte fenomeni i këtij “Big Brother”, këtë nuk hezitoi ta thotë edhe regjisori Eduart Grishaj.

Eduart Grishaj eshte regjisori i Big Brother Vip Albania dhe burri i moderatores se po ketij spektakli, Arbana osmani.

Ai madje se fundmi po e imiton Luizin edhe me një detaj, që vet e bënë në dukje.

Varësja në qafën e tij duket identike me të Luizit.

Mos ndoshta Luizi ia dhuroi?!/Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika