Web Analytics

Burri i Arbanes, Eduarti po e imiton Luizin, detaji që ra në sy

Botuar nga: InfoKosova

Luizi, ishte fenomeni i këtij “Big Brother”, këtë nuk hezitoi ta thotë edhe regjisori Eduart Grishaj.

Eduart Grishaj eshte regjisori i Big Brother Vip Albania dhe burri i moderatores se po ketij spektakli, Arbana osmani.

Ai madje se fundmi po e imiton Luizin edhe me një detaj, që vet e bënë në dukje.

Varësja në qafën e tij duket identike me të Luizit.

Mos ndoshta Luizi ia dhuroi?!/Kosovarja/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT