Web Analytics

Arbana dhe Eduarti sot festojnë ditëlindjen, ja sa vite diferencë kanë çifti

Çifti i mirënjohur, Arbana dhe Eduarti sot festojnë ditëlindjen.

Dyshja janë një nga çiftet më të dashura të publikut teksa e ndajnë këtë ditë të veçantë së bashku.

Moderatorja Arbana Osmani mbushi plotë 40 vite ndërsa regjisori Eduart Gishaj po feston 34 vite jetë.

Çifti siç dihet kanë diferencë moshe gjashtë vite, teksa e kanë dëshmuar se dashuria nuk njeh moshë./Kosovrja/

Nga rubrika